Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi Randevu Alma

internetten hastane randevusu alma Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi Randevu AlmaEskişehir Ağız ve Diş Hastanesi Randevu Alma ve internetten nasıl randevu alınır yazımızdaki adımları uygulayarak kolaylıkla kendi randevunuzu kendiniz alabilirsiniz. Geçtiğimiz sene yapılan yeni düzenlenme ile Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi randevu alma sistemi ve diğer tüm devlet hastaneleri aynı sisteme geçti. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan bu düzenleme ile randevu alma işlemi daha kolay ve düzenli bir hale getirildi.

Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi randevu alma işlemleri için iki farklı yol bulunmaktadır. Birinci yolda telefon ile sağlık bakanlığı hizmetlerini arayarak istediğiniz bir hastaneden randevu alabilirken, diğer yolda ise MHRS sistemine giriş yaparak birkaç tıklama ile randevu alabilirsiniz.

Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi Randevu Alma

-Telefon ile randevu almak isteyen vatandaşlarımız 182 numaralı “Hastane Randevu Merkezi” hattını arayarak T.C. kimlik numaraları ile randevu alabilirler. Bu sistemde vatandaş T.C. Kimlik Numarasını ve randevu almak istediği hastaneyi telefonu açan asistana ileterek randevusunu alabilir. Ayrıca telefonun diğer ucundaki asistana daha önce aldığınız bir randevuyu iptal ettirebilirsiniz.

-Diğer bir yöntemde ise internetten randevu almak isteyen vatandaşlar http://hastanerandevu.gov.tr/Randevu/ adresine girerek üye girişini yaptıktan sonra randevularını alabilirler. Eğer üyeliğiniz yok ise T.C. Kimlik Numaranız ile üye olabilirsiniz. Ayrıca bu sistemde geçmiş randevularınızı görebilir, aldığınız bir randevuyu iptal edebilirsiniz.

Konuyla ilgili aramalar: Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi Online Randevu alma, Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz randevu alma, Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Eskişehir Ağız ve Diş Hastanesi Numara Alma, Sıra Alma

Bunlarada Bakabilirsiniz

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*